Pokój dla matki z dzieckiem

Pokój dla matki z dzieckiem

Będąc w Poznaniu w niedawno otwartym Parku Handlowym byłam miło zaskoczona jak zobaczyłam pokój dla matki z dzieckiem.

Pokój dla matki z dzieckiem czy jak kto woli pomieszczenie do przewijania dzieci lub też karmienia w Parku Handlowym w Poznaniu jest wyjątkowo ładne i dobrze wyposażone. Widziałam najróżniejsze tego typu pokoje w różnych centrach handlowych, jedne gorsze inne ładniejsze. Korzystałam z Nich wiele razy i karmiłam tam też Krzysia. W jakimś centrum (już nie pamiętam gdzie) było w środku takie niewygodne krzesło, ale cóż, jak Krzyś był głodny to trzeba było się przemęczyć. A takiego „wypasionego” pokoju dla matki z dzieckiem jak w Parku Handlowym jeszcze nie widziałam!
Wygląda pięknie, wyposażenie super! Zwłaszcza przydała się mikrofala (!) czego w innych tego typu pomieszczeniach jeszcze nigdy nie widziałam. Teraz kiedy Krzyś już nie jest taki malutki i nie pije mleczka mamy to super sprawa taka kuchenka mikrofalowa, bo mogłam podgrzać Jego obiadek. Kolorowe krzesełka i stolik dla dzieci, wygodny fotel dla matki… No byłam po prostu w szoku! Aż musiałam porobić zdjęcia!
Pomijając chwilowy bajzel jaki tam zrobiłyśmy z siostrą (mam na myśli te rzeczy Krzysia porozrzucane;)), bo Krzysiu tak się zmoczył, że był cały do przebrania, no i była Jego pora obiadu, więc już marudził z głodu i musiałyśmy zrobić szybką akcję przebieranie. Mało tego oczywiście zaopatrzyłam się w dodatkowe body i bluzkę na przebranie, ale rajstopek i spodenek zapasowych już nie wzięłam… Trzeba było lecieć do Smyka obok i kupić nowe ubranka.

Teraz już fotki.

Park Handlowy Poznań

pokój dla matki z dzieckiem