Pudełka zrób to sam – przechowywanie drobiazgów

Pudełka zrób to sam do przechowywania drobiazgów – łatwy i szybki sposób na stworzenie ładnych i praktycznych pudełek.

Jakiś czas temu zdenerwowana bałaganem jaki miałam w moich lakierach, półproduktach do wyrobu biżuterii i innych pierdołkach i postanowiłam to uporządkować. Chciałam, aby pojemniki lub pudełka pasowały mi do sypialni, gdzie poukładałam je na regale. Zrobiłam je sama w bardzo prosty sposób i tanim kosztem.
Pudełka zrób to sam to po prostu kartony. Ja miałam 3 równe po butach z Deichmanna i jedno większe też od jakiś butów. Kupiłam papier – taki zwykły jak do pakowania prezentów – czerwony i biało czerwony w kratkę. Zaczęłam oklejać kartony. Oczywiście taśmy nie widać, bo są klejone w środku 😉
Myślę, że fajnie wyglądają takie równe pudła.
Ja na końcu dwa z nich opisałam, żebym wiedziała, gdzie są rzeczy, z których najczęściej korzystam.

Efekt:

pudełka zrób to sam

pudełka zrób to sam

I jak się Wam podobają pudełka zrób to sam? 

By | 2020-10-26T10:12:22+02:00 29 września, 2013|DIY DLA MAMY, KREATYWNIE|2 komentarze

About the Author:

Jestem samodzielną mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.