Miętowe paznokcie w kropeczki

Miętowe paznokcie w kropeczki to bardzo prosty i szybki wzorek, który z łatwością wykonasz sobie samodzielnie.

Wreszcie dodaję obiecane zdjęcia pazurków, niestety mój adapter do karty nadal się nie znalazł, ale wykorzystałam okazję, że jestem u rodziców i pożyczyłam adapter siostry, także jakoś zdjęcia z aparatu zgrałam na komputer 🙂 Miętowe paznokcie w kropeczki to wzorek tak łatwy w wykonaniu, że z pewnością sama dasz radę sobie go zrobić.

Do pomalowania użyłam dwóch lakierów, białego z firmy Lovely i miętowego Bell. Na biało pomalowałam tylko jeden paznokieć, pozostałe na miętowo.


Aby zrobić kropeczki użyłam takiego specjalnego patyczka z AVONu, który z jednej strony ma pędzelek, a z drugiej końcówkę z kuleczką. Jednak jeśli nie masz takiego narzędzia możesz wykonać kropeczki za pomocą wykałaczki. Na białym paznokciu namalowałam miętowe kropeczki, a na miętowych białe. Efekt całkiem zadowalający 🙂

Miętowe paznokcie w kropeczki

Miętowe paznokcie w kropeczki bardzo mi się podobały, a Wy jak je oceniacie?

By | 2020-10-25T12:54:05+02:00 11 sierpnia, 2013|MAMA, MODA URODA ZDROWIE|3 komentarze

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.