Tort Biedronka – urodzinowy tort

Tort Biedronka pojawił się już raz na blogu, jednak w nieco innej formie. Poprzedni możecie znaleźć tutaj.

Już wcześniej pokazywałam torcik biedronkę w wykonaniu mojej mamy. Tym razem jednak wykonała tort nieco inaczej. Wykorzystała barwniki spożywcze, którymi została zabarwiona śmietana. To właśnie śmietaną zostały wykonane czarne kropki, a nie jak poprzednio z czekolady. Ta Biedronka wykonana była na 4 urodziny dziewczynki, która nie lubi żadnych kremów i koniecznie musiał być śmietankowy. Choć Mała uwierzyć nie chciała, że to śmietana – no bo jak, czerwona?! Tort jednak spodobał się i chętnie spróbowała, by się przekonać o jego smaku.

Tort Biedronka
 

Tort Biedronka


Prosiłabym o opinie, która wersja Biedronki – ta powyżej czy poprzedni Tort Biedronka jest ładniejszy, lepszy, fajniejszy czy jak tam uważacie? Ocenić smaku niestety nie możecie;) Chętnie usłyszę co o nich sądzicie.

By | 2020-10-25T12:40:54+02:00 9 lipca, 2013|KULINARNIE, NA SŁODKO, WYPIEKI|0 Comments

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.