Świeczniki – zrób to sam

Świeczniki ze słoiczków już prezentowałam we wcześniejszym wpisie. Tym razem powstały nowe wersje kolorystyczne.

Zrobiłam kilka kolejnych świeczników ze słoiczków po obiadkach i deserkach BoboVita. To bardzo proste i szybkie w wykonaniu DIY – zrób to sam. Tym razem powstał zestaw w kolorach różu i fioletu z wazonikiem z buteleczki od soku. Druga wersja ze złotych tasiemek z białymi.
We wcześniejszym poście pisałam już, co jest potrzebne i skąd zaczerpnięty pomysł, dlatego nie będę się powtarzać tylko odsyłam do wcześniejszych wpisów 🙂 W świeczniki idealnie mieszczą się świeczki podgrzewaczki.

Najlepszy efekt widać kiedy zapalimy świeczki. Świeczniki prezentują się wtedy przepięknie.

DSC09933

Świeczniki

 

By | 2020-10-25T12:37:18+02:00 7 lipca, 2013|DIY DLA MAMY, KREATYWNIE, OZDOBY I DEKORACJE|2 komentarze

About the Author:

Jestem samodzielną mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.