Serduszka – materiałowe serca

Serduszka, które dziś pokaże szyje moja ciocia. Uszyła także kilka dla mnie, mojej mamy i siostry.

Dzisiaj Synkowi wprowadziliśmy małe zmiany 🙂 Krzyś ma już 6 miesięcy i w miarę stabilnie sam siedzi, dlatego zmieniliśmy wózek głęboki na spacerówkę i obniżyliśmy o jeden poziom łóżeczko. Nasłuchałam się od wszystkich, że skoro już dawno się unosi delikatnie sam i siedzi, to lada dzień, a sam podniesie się z pozycji leżącej w siedzącą lub nawet stanie! Bliżej mu do tej drugiej wersji, bo Mały tak się pręży, jak poda mu się rączki, żeby mu pomóc usiąść, że zamiast siadać zaraz wstaje 🙂 No i mnie nastraszyli wszyscy, że mogę się obudzić, a On mnie powita stojąc i chwiejąc się trzymając łóżeczka… Lepiej nie ryzykować, że stanie się przy tym jakieś nieszczęście i zapobiegać 🙂 Gondola mimo, że z możliwością podniesienia oparcia też już się robi mała więc zmiana na spacerówkę i pierwszy spacer dzisiaj nową furą:)

Dzisiaj sama i trochę smutno, bo Synuś już dawno śpi, mąż w pracy, rodzinka na wakacjach, a tu przyszedł wieczór i co tu robić? Nienawidzę samotności… Uwielbiam gadać, spędzać z kimś czas. Po protu lubię towarzystwo…ale bywają i takie chwile i trzeba je przetrwać, weekend szybko zleci i wszystko wróci do normy, mąż będzie w domu więcej czasu, rodzice i siora wrócą z nad morza i znowu będzie weselej:)

A teraz już nie zawracam Wam głowy prywatą tylko wstawiam zdjęcia jak w temacie uszytych serduszek . Wszystkie serducha są gdzieś powieszone, więc zdjęcia z różnych ujęć 😉

serduszka

Poniżej na zdjęciu widać też malutkie serduszka z tyłu, może jutro wstawię zdjęcia tych serduszek, w “ulepszonej wersji” po obróbce mojej mamy:) Ponieważ mama trochę bawi się czasem szydełkiem (raczej więcej dzierga na drutach) to obrobiła je ładnie. Zresztą tą firankę której fragment widać też zrobiła:)

serduszko

serduszko

DSC_1126

DSC_1127

DSC_1129

DSC_1188

Serduszka prezentują się pięknie i są doskonałym dodatkiem, dekoracją.

By | 2020-10-25T12:25:59+02:00 5 lipca, 2013|DIY DLA MAMY, KREATYWNIE, OZDOBY I DEKORACJE|0 Comments

About the Author:

Jestem samodzielną mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.