Bransoletki na żyłce – zrób to sam

Bransoletki na żyłce – zrób to sam – to jedne z kilku tworów, które zrobiłam w ciągu ostatnich dni.

Ostatnio mnie nie było kilka dni, ale nie nudziłam się przez ten czas. Zrobiłam kilka bransoletek, kolczyków…

Powstały między innymi bransoletki na żyłce. Czasami mój mąż bierze mi biżuterie do pracy i sprzedaje koleżankom. Tak było i tym razem – od razu jak je zrobiłam, jeszcze w ten sam dzień je sprzedał. Mówiłam już mężowi, że powinien zmienić pracę i zostać jakimś przedstawicielem handlowym czy coś w tym stylu, bo On potrafi sprzedać wszystko! 😀

Neonowa niebieska bransoletka na żyłce:

bransoletki na żyłce

DSC_1227

Perłowa różowa bransoletka i kolczyki do kompletu:

Czerwono czarna z kolczykami:

DSC00029

DSC00030

DSC00031

DSC00032

Bransoletki na żyłce są dość proste w tworzeniu, trzeba jednak mieć dobrą żyłkę. Pierwsza, którą miałam była za cienka i biżuteria szybko się zrywała. Warto sprawdzić przed sprzedaniem komuś naszych prac czy pod wpływem lekkiego szarpnięcia nic nie pęknie i nie zepsuje się.

By | 2020-10-25T12:41:44+02:00 18 lipca, 2013|DIY DLA MAMY, KREATYWNIE, MAMA, MODA URODA ZDROWIE|0 Comments

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.