Tort z chipsów na 18-stkę

Tort z chipsów na 18-stkę – zamiast kwiatów wymyśliłyśmy tort z chipsów, a w środku schowana buteleczka piwa.

tort z chipsów

Taki tort trafił w ręce mojego kuzyna, który lubi chipsy. Może nie wyszło idealnie, ale to tort dwupiętrowy. W środku znajduję się butelka piwa, żeby miał czym popić Lay’s;) Kwiaty szybko zwiędną, a ponadto faceci nie przywiązują do nich uwagi jeśli już jakieś dostaną. Miało być oryginalnie stąd pomysł na tort z chipsów. Całość zapakowana w celofan. Pod butelką i chipsami trzeba podłożyć jakąś tekturkę, żeby piwo nie wypadło podczas wręczania jubilatowi.

tort z chipsów
tort z chipsów
tort z chipsów
tort z chipsów
tort z chipsów
18-stka to idealna okazja na wręczenie oryginalnego prezentu lub dodatku do prezentu. Młodzież z reguły zna się na żartach i nikogo nie urazi jakiś śmieszny podarunek. Miło jest otrzymać coś spersonalizowanego i wyjątkowego, a jeśli ktoś wykonał to własnoręcznie tym bardziej wypada to docenić 🙂
By | 2020-10-22T11:34:25+02:00 17 czerwca, 2013|OKAZJONALNIE, POZOSTAŁE OKOLICZNOŚCI, PREZENTY|0 Comments

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.