Tort boisko piłki nożnej – krok po kroku

Tort boisko piłki nożnej przygotowała moja mama na 18-ste urodziny kuzyna. Dzisiaj, tak jak obiecałam pokazuje Wam jego zdjęcia – tortu oczywiście, nie kuzyna ?

tort boisko piłki nożnej
 
 

Udało mi się nawet zrobić kilka zdjęć podczas przygotowań, choć mama nie lubi cheap jerseys jak jej ktoś patrzy na ręce podczas dekorowania ?
 
tort boisko piłki nożnej
tort boisko piłki nożnej
 

Kuzyn uwielbia piłkę nożną i jest fanem drużyny Tea FC Barcelona. Mama postanowiła, że przygotuje mu tort na miarę fana piłkarskiego. Do „wykończenia” / udekorowania użyła zielonego barwnika i śmietany oraz zielonych wiórków kokosowych na murawę, a bramki zostały pożyczone z gry „piłkarzyki”.Piłki – świeczki, które są na boisku można zastąpić innymi świeczkami. Może uda Wam się znaleźć świeczki piłkarzy ?

Gotowy tort boisko piłki nożnej wyglądał tak:

 
 
tort boisko piłki nożnej
tort boisko piłki nożnej
 
tort boisko piłki nożnej
tort boisko piłki nożnej

A smakował jeszcze lepiej:) Kuzyn był zaskoczony, bardzo pozytywnie oczywiście.
Mama piecze wyśmienite ciasta i torty. Smakują rewelacyjnie i stara się by 4 wyglądały również wyjątkowo. cheap nba jerseys W Powitanie przeciwieństwie do mnie, ponieważ ja i pieczenie chyba się nie lubimy ?

Większość wypieków, które będą pojawiać się wholesale nba jerseys na blogu to właśnie dzieła Tort mojej mamy.

Jak Wam się podoba tort boisko piłkarskie? Myślę, że każdy facet fascynujący się tą dziedziną sportu byłby zadowolony z takiej niespodzianki w postaci tortu z boiskiem piłkarskim.

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.