Tęczowe paznokcie z cekinkami

Tęczowe paznokcie z cekinkami

Lato w pełni, więc i pazurki optymistyczne – kolorowe tęczowe paznokcie.


Wzorek na tęczowe paznokcie sprzed jakichś 2 lat 😉 Jak już wcześniej pisałam teraz brak czasu na malowanie. A i paznokcie nie takie jak kiedyś. Niestety po ciąży szybko mi się łamią i rozdwajają. Ponadto ze względu na Malucha i opiekę nad nim nie mogę sobie pozwolić na tak długie paznokcie jakbym chciała.

tęczowe paznokcie

Jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia, ale musicie mi to wybaczyć, są to fotki robione słabej jakości aparatem z telefonu. Mimo wszystko mam nadzieję, że widać kolorki – żółty, pomarańczowy, różowy i fioletowy. Takie tęczowe paznokcie ozdobiłam jeszcze srebrnymi cekinkami i delikatnie obsypałam srebrnym brokatem.

49

50(2)

50(3)

tęczowe paznokcie

Wykonanie dość proste. Całe paznokcie pomalowałam na żółto, następnie paseczek pomarańczowy po skosie, kolejny po wyschnięciu poprzedniego różowy i na koniec fioletowy. Później pomalowałam całość lakierem bezbarwnym i na mokry jeszcze lakier ułożyłam z pomocą wykałaczki małe srebrne cekiny oraz delikatnie obsypałam srebrnym brokatem. Na zakończenie jeszcze jedna warstwa bezbarwnego lakieru i gotowe. Mamy kolorowe tęczowe paznokcie.