Z zestawem Gram z Sówką Zuzią mogliście się zapoznać już wcześniej, jednak wówczas prezentowałam wersję Pojazdy, tym razem trochę o zestawie Zwierzęta.

DSC07316

Nie będę ukrywać, że zestaw z pojazdami bardziej przypadł do gustu Krzysiowi – to chyba normalne, że chłopcy są bardziej zainteresowani autami, traktorami itd. Wersja ze zwierzętami jest oczywiście podobna jak ta z pojazdami, różni się obrazkami. Dziecko podczas zabawy może nauczyć się naśladować odgłosy zwierząt. Krzyś ma to już opanowane w większości przypadków, choć przez moment zastanawiałam się jak robi np. bocian? Dopiero po chwili przypomniałam sobie, że w dzieciństwie uczono mnie, że bocian robi kle kle, więc wybrnęłam z sytuacji. Układanki bardzo proste – dwuelementowe – są świetną okazją dla najmłodszych dzieci do nauki łączenia puzzli. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych zestawów edukacyjnych, więc możemy je śmiało polecić. Oprócz prezentowanych przeze mnie na blogu znajdziemy w ofercie również zestawy: Kolory, Owoce, Pory Roku, Warzywa, Zawody oraz Zwierzęta w zoo. Wśród tak dużej oferty z pewnością znajdzie się coś odpowiedniego dla każdego 2-3 latka.

Tytuł: Gram z Sówką Zuzią – Zwierzęta

Autor: opracowanie zbiorowe

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 19,99 zł

Liczba stron: 24

Oprawa: miękka

Wiek graczy: 2+

DSC07321

DSC07324

DSC07326

DSC07329

DSC07330

DSC07332

 

Poniżej możecie zobaczyć filmik z książeczką z zestawu Pojazdy. Tym razem niestety mój „model” nie chciał mieć zdjęć podczas zabawy, więc zapraszam również do poprzedniego wpisy o Pojazdach.