Bajkowe weekendy #2 Auta 2 – to nasza propozycja bajki na zbliżający się weekend.

Untitled1

Idąc za ciosem, kiedy już zobaczyliśmy jak Krzysiu zafascynował się bajką Auta, o której pisałam tydzień temu polecając ją na weekend nie mogło być inaczej. Tak, kolejna bajka to kolejna część przygód Zygzaka McQueena. Auta 2 to nowa historia, której głównym bohaterem – prawdziwym bohaterem staje się Złomek! Krzysiu polubił tą historię i jej bohaterów, więc od czasu do czasu domagał się puszczenia bajki „dwójki”.

Zygzak nadal mieszka w Chłodnicy Górskiej, a zwycięstwo w Pucharze Piston sprawiło, że stał się międzynarodową gwiazdą. Złomek wkręca McQueena w udział w światowym trzyetapowym wyścigu Grand Prix, w którym jego głównym rywalem jest Francesco Paltegumi. Przyjaciele wyruszają razem do Japonii, Włoch i Anglii. Złomek w Tokio zostaje pomyłkowo wzięty za amerykańskiego tajnego agenta. Rozpoczyna się przygoda jego życia. Bierze udział w misji wspólnie z brytyjskimi szpiegami Seanem McMission i Lilianą Lifting. W efekcie to on rozpracowuję kto jest sprawcą przekrętu paliwowego i zostaje bohaterem.

źródło: merlin.pl

źródło: merlin.pl

560x373_product_media_FP2650

źródło: allegro.pl

54107_3

źródło: sklep.trefl.com

Weekend zapowiada się ciekawie. Wybieram się w sobotę do Łęczycy na spotkanie blogerek – Blogowy Szał Mam. To będzie drugie moje spotkanie blogerek i mam nadzieję, że równie udane jak Blogowe Love, w którym miałam okazję uczestniczyć w lipcu w Poznaniu. Dziewczyny zjadą się z całej Polski. Nie zrażają ich kilometry, które muszą przebyć. Marzy mi się jeszcze dostać na Mikołajki w Grodzie Kraka, które odbędą się 5 grudnia w Krakowie. Spotkanie blogerek z rodzinami. Kilometrów sporo, więc jeśli już jechać to z noclegiem. Nawet wstępnie przeglądałam ceny noclegów, tak zapobiegawczo, żeby w razie czego wiedzieć z jakimi kosztami muszę się liczyć. Szkoda, że w Krakowie nie ma takich tanich kwater jak te http://kwaterydlafirm.pl/ we Wrocławiu i Opolu. Wtedy nawet bym się nie zastanawiała nad wyjazdem, a i mąż by mniej marudził 😉 Trzymajcie kciuki żeby udało się zrealizować marzenie i żeby wyjazd wypalił.